Ana Sayfa / Gebze Oto Ekspertiz Hizmeti

Gebze Oto Ekspertiz Hizmeti

Gebze Oto Ekspertiz Computest

Gebze 2. El Oto Ekspertiz Hizmeti

Birikimleri yatırdığımız 2. el araçları alırken gerçekten vereceğiniz paranın karşılığını hak ettiğini görmek isteyenlerin tercih ettiği Gebze Oto Ekspertiz tüm marka ve modelde araçlarınızı alıp satarken deneyimli kalite kontrol uzmanları ve en gelişmiş teknolojik test ekipmanlarıyla araçları kontrol edip garantili raporu sizlere sunmaktadır.

Garantili Ekspertiz Raporu

Araba almadan önce ve satmadan önce Gebze Computest Oto Ekspertiz olarak neyi Varsa Biz Size Önceden A’dan Z’ye Tüm Herşeyini Sözleyelim 2. El’deki Riski Sıfır’a İndirelim, Öyle Karar Verin. Firmamızda Kullanmış Olduğumuz Makinalar Bmw, Audi, Volkswagen, Ford, Honda, Seat, Opel Gibi Türkiye Ve Dünyada Önde Gelen Araba Üretici Firmaların Yetkili Servislerde Kullanmış Olduğu Profesyonel Makina Ve Ekipmanlardır.

Ayrıca Gebze Computest Oto Ekspertiz merkezimiz Darıca, Çayırova, Dilovası, Körfez, Tuzla ve Gebze dahil olmak üzere çevre ilçelerde imzalı kaşeli belge veren güvenilir tek ekspertiz noktasıdır.

Notere Yakın Ekspertiz Hizmeti

Satış için noter hemen yanıbaşımız olup, tüm bankalara yürüme mesafesindeyiz.

  • Satın almak istediğiniz aracınızın Elektrik-Elektronik – Kaporta – Boya – Motor – Fren – Süspansiyon – Mekanik kısacası A’dan Z’ye tüm kusurlarını rapor halinde imzalı ve kaşeli olarak ekspertizi görmeden karar vermeyin!
  • Teknolojinin son sistemi Alman marka araçlarının yetkili servislerinde kullanılan ithal makinamızla araba alırken sizin gözle görmediğiniz tüm kusurları Gebze Oto Ekspertiz olarak tespit ediyoruz.
  • Kişilerden – Kuruluşlardan bağımsız cazip fiyat avantajlarıyla ekspertiz hizmeti denilince akla Gebze Oto Ekspertiz gelir. 2. El Oto ile ilgili tüm ekspertiz ve hız ölçümü – muayene öncesi hazırlık işlemlerinizde Gebze Computest Oto Ekspertiz yanı başınızda.
  • Gebze Computest Oto Ekspertiz Tatlı Mahallesi Körfez Caddesi Kozcağız Lassa Bayii Yanı – Gebze
  • Telefon: 0262 611 00 86
  • GSM: 0531 255 03 40
  • www.gebzeotokontrol.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir